بهترین ژل بدن کدام است؟ بررسی مزایا، عوارض و انواع آن

بهترین ژل بدن کدام است؟ بررسی مزایا، عوارض و انواع آن

اگر چه پرکننده ‌های پوستی اغلب با صورت مرتبط می باشند، اما برای درمان نواحی خاص بدن نیز عالی بوده و کارکرد مناسبی دارند. در این مقاله به موضوع بهترین ژل بدن کدام است؟ بررسی مزایا، عوارض و انواع آن می پردازیم. تزریق ژل یا فیلر بادی برای فرم‌دهی و زیبایی بدن استفاده می‌شود. این روش تحت بی‌حسی موضعی به وسیله تزریق با سوزن به بخش گلوتئال فوقانی انجام می‌گیرد و به بهبود فرورفتگی‌ها و زیبایی اندام کمک می‌کند. با دکتر وینیک همراه باشید.


بهترین ژل بدن کدام است؟

پروتکل اصلاح بدن HA تقریبا شبیه پرکننده های پوستی صورت است. کاندید تزریق ژل می‌خواهد باسن خود را حجیم کند:

 1. به این دلیل که از نظر ژنتیکی کوچک هستند.
 2. انحنای طبیعی خود را به دلیل افزایش سن یا کاهش وزن از دست داده‌اند.
 3. یا فقط می‌خواهند شکلی گردتر داشته باشند.

انواع ژل بدن ؛ بررسی مزایا، عوارض و انواع آن

از آنجایی که همه فیلرای بدن دکتر وینیک HA است (حاوی هیالورونیک اسید که تجزیه پذیر بوده و در بدن هم یافت می‌شود) بی خطر محسوب می‌شود. در نتیجه تزریق ژل بادی به بدن معمولاً منجر به عوارض جانبی نمی‌شود. حال به انواع این فیلرها می پردازیم:

فیلر بدن گانا ۵۰ سی سی مدل GANA HA برای ترمیم حجم و شکل دادن به سطح بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول یک پر کننده، شکل دهنده به سینه ها و باسن و همچنین در سطح پوست مثل مواردی که گاهی ناشی از لیپوساکشن باشد کارایی دارد. پرکننده بدن GANA مدل HA بدون نیاز به عمل جراحی باز، نتایج فوری و طولانی مدتی را نتیجه می دهد. فیلر بدن GANA HA یک پرکننده تزریقی مبتنی بر اسید هیالورونیک است، که مشابه آن در بدن ما وجود دارد. این ماده به طور کامل تجزیه تخریب پذیر است. دکتر وینیک این محصول را به شما پیشنهاد می کند.

فیلر بدن گانا 50 سی سی مدل GANA HA


فیلر بدن رابیانکا 60 سی سی اورجینال RABIANCA یک فیلر با کیفیت با ماندگاری شگفت‌انگیز است که بر پایه‌ هیالورونیک اسید کراس لینک شده تولید شده است. ژل بدن رابیانکا کره ای برای افزایش حجم و پرکردن نواحی مختلف بدن با غلظت ۲۴ میلی گرم اسید هیالورونیک کاربرد دارد. ماندگاری این فیلر ۱۲ الی ۱۸ ماه است و برای حجم‌ دهی نواحی سینه، باسن، ران و سایر نواحی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. با خرید ژل رابیانکا از دکتر وینیک می توانید اورجینال این محصول را بدون نگرانی تهیه نمایید.

فیلر بدن رابیانکا 60 سی سی اورجینال RABIANCA


تزریق ژل به باسن برای چه افرادی مناسب است؟ (کی به باسنش ژل تزریق کرده)

به‌طور کلی اگر با موارد زیر موافق هستید، نامزد خوبی برای این کار هستید:

 • به روش‌‌‌های جراحی تهاجمی علاقه مند نیستید.
 • چربی اضافی کافی برای انجام لیفت برزیلی ندارید.
 • از ظاهر باسن خود راضی نیستید.
 • در مورد نتایج واقع‌بین هستید.
 • باسن محکم‌‌‌‌تر، صاف‌‌‌‌تر و برجسته‌‌‌‌تر را دوست دارید.

چه کسانی نباید به باسن خود ژل تزریق کنند؟

ژل‌های تزریقی برای افرادی که دچار حساسیت پوستی، انواع آلرژی و آکنه هستند، باید با بررسی پزشک صورت بگیرد. مشکلات پوستی احتمالی می‌تواند باعث ایجاد درد و ناراحتی و عوارض جانبی بعد از تزریق ژل مانند خونریزی شود.


مزایای تزریق فیلر به باسن

فیلر بدن گانا یکی از بهترین گزینه ها برای تزریق به باسن است زیرا این تنها پرکننده بدن است که به بیماران کمک کرده است تا باسن های طبیعی خود را افزایش دهند، با نتایج طولانی مدت و حداقل عوارض جانبی.

عمل بزرگ کردن باسن یا تزریق ژل به باسن باعث می‌شود باسنی پرتر شده و سفت‌تر داشته باشید. بهترین مزایا این است که تزریقات محرک کلاژن به مدت ۲ سال در بدن باقی می‌مانند و نیاز به ترمیم در زمان کوتاه ندارند. با این حال، برخی از ژل‌ها نیز تا سال‌ها کارایی دارند.


انواع مدل برای تزریق ژل باسن چیست؟

می‌توان گفت برای لیفت باسن بدون جراحی از چند مدل خاص استفاده می‌شود. بسته به سلیقه‌ بیمار ممکن است از ترکیب چند مدل با هم استفاده کرد. رایج‌ترین مدل‌های مورداستفاده برای تزریق ژل باسن شامل موارد زیر است:

انواع مدل باسن روش انجام تزریق ژل
مدل مربعی در این مدل تمرکز بر ایجاد حالت زاوه‌دار است. بین ۳ تا ۵ تزریق در هر طرف باسن، در هر جلسه (۳ تا ۴ جلسه) صورت می‌گیرد.
قلبی شکل قلبی شکل تقریبا فرم طبیعی باسن را دارد. تزریق ژل حدود ۱۸ ماه دوام دارد.
مدل گرد یا مدل باسن برزیلی تزریق در مدل باسن برزیلی، یک روش تخصصی انتقال ژل است که اندازه و شکل باسن را بدون ایمپلنت افزایش می‌دهد.
وی (V) شکل هیپ دیپ (فرورفتگی کنار ران) پر نمی‌شود اما در مدت زمان کوتاهی فرم V می‌گیرد.
مدل A شکل شبیه به مدل قلبی است با این تفاوت که قسمت‌های نزدیک کمر برآمدگی کمتری پیدا می‌کنند.

انواع مدل برای تزریق ژل باسن چیست؟


ماندگاری فیلر باسن

با کمک فیلرهای بدن، حجم دادن به باسن در زمان کوتاه با کمترین درد و به دور از هرگونه از کار افتادگی اتفاق می افتد. فیلرهای بدن HA می توانند درمان ایمن و موثری باشند، مشروط بر اینکه متخصص تزریق به دانش مناسب و تکنیک مناسب مجهز باشد.


روش تزریق ژل به باسن

این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود. پس از تزریق لیدوکائین، در اکثر موارد از سوزن 18G برای ایجاد سوراخ برای کانول 18G استفاده می شود.
مانند هر درمان تزریقی، در صورت عدم رعایت پروتکل عوارض جانبی وجود دارد. در مورد ناحیه باسن، آزمایش قبل از انجام تزریق به بیمار توسط پزشک الزامی است. موارد منع مصرف به شرح زیر می باشد:

 1. شلی شدید پوست
 2. کیفیت پایین پوشش بافت
 3. مورد شدید پتوز در باسن

تزریق ژل به باسن چقدر طول می کشد؟

حجم دادن به باسن با ژل در کمتر از ۴۵ دقیقه با کمترین درد ناراحتی انجام می‌شود. فیلرهای بدن HA یا هیالورونیک اسید می‌توانند ایمن‌تر و موثرتر باشد، مشروط بر اینکه متخصص تزریق به دانش مناسب و تکنیک مناسب مجهز باشد و از بهترین ژل بدن استفاده کند.


بهترین ژل بدن و حجم دهی سینه کدام است؟

با بالا رفتن سن، سینه‌ ها شل‌ تر می‌شوند و تن و بافت کدر می‌شود. مراجعین نباید نگران باشند، زیرا روش های تزریق کم تهاجمی که می تواند ظاهر پیر را کاهش دهد و با حداقل درد، بدون توقف و نتیجه فوری، ظاهری جوان را به بیمار ببخشند، بیشتر شده و نتیجه بخش تر از گذشته هستند.

پوست دکلته (ناحیه زیر گردن و بالای سینه ها) با افزایش سن دچار کرک می شود که می تواند زیبایی طبیعی این قسمت بدن را از بین ببرد. پرکننده های کلاژن ساز مانند فیلر زیشل برای رسیدگی به این مناطق عالی هستند. برند زیشل یکی از معتبرترین برندها در حوزه زیبایی برای حجم دهی صورت و بدن است. ژل بدن سی دی فیل یکی از جدیدترین فیلرهای کره ای برای تزریق به سینه و باسن است.


ماندگاری و مزایا تزریق ژل به سینه

تزریق ژل به سینه کمک می کند تا افتادگی سینه را کاهش دهد و ابعاد و شکل سینه را بازیابی و افزایش دهد. در ادامه به صورت مختصر روش و دلایل تزریق فیلر به سینه را توضیح می دهیم:

 1. نوع روش | غیر جراحی
 2. بیهوشی | بی حسی موضعی
 3. زمان تزریق | نیم ساعت تا 3 ساعت
 4. دوره نقاهت | 3 تا 4 روز
 5. ماندگاری | 6 ماه تا 1 سال

 پرکننده های تزریقی  مثل ژل گانا یا فیلر بدن رابیانکا حدود 6 ماه تا یک سال دوام خواهند داشت، نتایج دائمی نیستند اما با جلسات مکرر توصیه شده توسط متخصص درمان قابل طولانی شدن هستند. علاوه بر این، کاندید پس از انجام روش متوجه تغییرات شگفت انگیزی خواهد شد.


دلایل بزرگ کردن سینه

در زیر نشانه هایی برای نیاز به تقویت سینه ذکر شده است.

 1. فرد از سینه های کوچک راضی نیست.
 2. به دلیل بارداری یا کاهش وزن، بیمار سایز سینه های خود را از دست داده است.
 3. مشاهده افتادگی سینه ها به دلیل افزایش سن
 4. سینه ها متقارن نیستند.
 5. درخواست برای حجم دادن به سینه ها

مراقبت های بعد از تزریق فیلر بادی Body

پس از انجام عمل، پانسمان نقاط تزریق شده با ماده ضد عفونی کننده بسیار مهم است. چسباندن ناحیه به شکل مثلث برای کمک به ادغام محصول با درم ضروری است. به بیمارانم اکیداً توصیه می کنم که حداقل سه روز آن را نگه دارند و از خیس شدن آن خودداری کنند.

بلافاصله پس از درمان، بیماران ممکن است تورم خفیفی را تجربه کنند. این را می توان با استفاده از پاراستامول حل کرد. من همچنین توصیه می کنم که بیماران تحت تمرینات شدید قرار نگیرند، مقادیر بیش از حد الکل مصرف نکنند یا خود را در معرض دمای شدید قرار ندهند. برای کبودی، مکمل های آرنیکا توصیه می شود.

نکته | نتیجه نهایی بلافاصله دیده نمی شود، اما در حدود دو تا سه هفته زمانی که تورم و قرمزی فروکش کرد.


مراقبت های بعد از تزریق ژل باسن چیست؟

تا حد ممکن نشستن و یا خوابیدن بعد از تزریق ژل را محدود کنید. لازم است تا ۳ روز روی باسن خود نخوابید و ننشینید. سایر موارد عبارت‌اند از:

 • خوابیدن به پهلو در سه روز اول پس از تزریق مشکلی ایجاد نمی‌کند.
 • محل‌های تزریق را از نظر بروز ورم یا عفونت و ترشحات بررسی کنید.
 • بهتر است در ۳ روز اول پس از تزریق، از توالت فرنگی استفاده نکنید و از دستشویی معمولی استفاده کنید.
 • استفاده از پله در ۲ روز اول ممنوع است.
 • در ۳ روز اول پس از تزریق، ورزش نکنید و رابطه جنسی نداشته باشید.
 • محل زخم‌های روی باسن را استریل کنید.
 • خودسرانه از لوسیون خاصی برای تمیزکردن باسن استفاده نکنید.
 • لازم است ۳ روز اول پس از تزریق، حمام نکنید.

عوارض جانبی تزریق ژل باسن چیست؟

عوارض تزریق ژل به باسن چیست؟ در این عمل هم مانند دیگر روش‌‌‌های جراحی پلاستیک، دوری از عوارض جانبی اجتناب‌ناپذیر است. ممکن است برخی از عوارض جانبی زیر را تجربه کنید:

 • عفونت‌‌‌ها
 • مرگ بافت (نکروز)
 • زخم
 • تورم
 • کبودی
 • سرخی
 • برآمدگی زیر پوست
 • تغییر رنگ پوست

نکته | در کل بهترین ژل بدن که دکتر وینیک پیشنهاد می دهد و هیچ عوارضی گزارش نشده؛ ژل گانا و بعد فیلر بدن رابیانکا می باشد.

بهترین ژل بدن کدام است؟ بررسی مزایا، عوارض و انواع آن


پرسش‌های متداول بهترین ژل بدن

1. فیلر بادی چیست؟

نام دیگر تزریق ژل است که برای فرم‌دهی و زیبایی بدن زن و مرد استفاده می‌شود.

2. فیلر باسن چگونه انجام می‌ شود؟

این روش تحت بی‌حسی موضعی به وسیله تزریق با سوزن به بخش گلوتئال فوقانی انجام می‌شود.

3. عوامل موثر بر کم حجم شدن باسن چه هستند؟

نشستن طولانی مدت، ورزش نکردن و کم تحرکی از عوامل آن هستند. در مواردی نیز ممکن است ژنتیکی باشد.

4. تزریق چربی به باسن چگونه انجام می شود؟

سانتریفیوژ چربی را می‌چرخاند تا مایعات و خون را بدون آسیب رساندن به سلول‌های چربی خارج کند. سپس سلول‌های چربی در یک سرنگ قرار می‌گیرند و به نواحی مشخص شده باسن تزریق می‌شوند، جایی که حجم بیشتری مورد نیاز است.

5. آیا تزریق چربی به باسن خطرناک است؟ کی به باسنش چربی تزریق کرده؟

میزان مرگ و میر مرتبط با تزریق چربی به باسن، یک نفر از هر ۳ هزار بیمار است. علت این مرگ و میرها آمبولی چربی کشنده ناشی از ورود چربی به گردش خون وریدی است. تاکنون مزایای تزریق چربی بیشتر از عوارض آن بوده است.

6. تزریق ژل به باسن درد دارد؟

خیر، اگر توسط متخصص انجام شود، با بی‌حسی صورت می‌گیرد و دردی حس نمی‌شود.

7. آیا بعد از تزریق ژل به باسن میتوان رانندگی کرد؟

معمولا متخصصان تا چند ساعت بعد از تزریق رانندگی را خطرناک می‌دانند.

8. قیمت تزریق ژل به بغل ران چقدر است؟

بین ۱.۵ تا ۵ میلیون در سال ۱۴۰۲ است.

9. آیا تزریق ژل به باسن، بهترین روش شکل‌ دادن به باسن است؟

تزریق ژل باسن، بسیار کم‌خطرتر از سایر روش‌‌‌های حجم‌دهی باسن، مانند لیفت باسن برزیلی و ایمپلنت یا عمل پروتز باسن است.آیا می‌دانید تفاوت ژل باسن با چربی یا دیگر روش‌‌‌ها چیست؟ نتایج تزریق ژل باسن ممکن است در مقایسه با دیگر روش‌‌‌ها چشمگیر نباشد و نسبتا موقتی است، اما این روش قطعا ایمن‌‌‌‌تر و ارزان‌‌‌‌تر است.

اگر از نتیجه تزریق ژل باسن رضایت ندارید، می‌توانید چند ماه پس از درمان اولیه، تزریق ژل بیشتری انجام دهید. ایمپلنت باسن دوام بیشتری دارد ولی گران‌تر است.

جدیدترین مطالب جلبک

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات

ماساژور تفنگی کلین klin

قیمت اصلی 6,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 5,800,000 تومان است.

کوکتل مو رویتاکر اصل فرانسه با لیبل

قیمت اصلی 2,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,100,000 تومان است.

دستگاه سم زدایی بدن دو کاربره

قیمت اصلی 14,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 12,900,000 تومان است.

دستگاه سم زدایی تک نفره دتوکس HK-803

قیمت اصلی 12,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 10,900,000 تومان است.

ژل کربوکسی دکتر پیس لیدر Dr.PaseLeader

قیمت اصلی 2,600,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,290,000 تومان است.

ژل جالور 10 سی سی Jalor

قیمت اصلی 3,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,490,000 تومان است.
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
حساب کاربری من