نحوه تشخیص ژل رووفیل اصلی و تقلبی

نحوه تشخیص ژل رووفیل اصلی و تقلبی

فیلر رووفیل از بهترین و پرفروش ترین ژل های موجود در بازار ایران است و با توجه به انواع مختلفی که دارد برای نواحی مختلفی در پوست صورت می توان آن را تزریق کرد. در این مقاله قرار است به نحوه تشخیص ژل رووفیل اصلی و تقلبی بپردازیم. بی شک یکی از مهمترین دغدغه های زیباجویان و کلینیک های زیبایی، اصل بودن محصول خریداری شده است ولی متاسفانه وجود سودجویانی که جنس فیک را تولید می کنند، باعث می شود که درباره راه های شناسایی محصول اصل از فیک توضیحاتی دهیم. با دکتر وینیک همراه باشید.


انواع ژل رووفیل

همانطور که گفته شد فیلر رووفیل مدل های مختلفی دارد که با توجه به ناحیه تزریق و عملکرد آن بر روی پوست است که این تفاوت ایجاد می شود. البته که محصول رووفیل اولترا، بر اساس حجم نیز تقسیم بندی می شود. در ادامه انواع رووفیل را نام می بریم:

 • ژل رووفیل اولترا والیوم Revofil ultra ( حجم 10 سی سی، مناسب برای کل صورت به جز زیر چشم )
 • رووفیل اولترا یک سی سی ( دارای لیبل وزارت بهداشت است. رووفیل اولترا مناسب چین و چروک عمیق می باشد. )
 • رووفیل فاین ( با حجم یک سی سی و دارای لیبل وزارت بهداشت بوده و مناسب زیر چشم و چین و چروک سطحی است. )
 • رووفیل پلاس ( با حجم یک سی سی و دارای لیبل وزارت بهداشت بوده و همینطور مناسب لب و حجم دهی برای نواحی پوست صورت است. )

تفاوت رووفیل 10 سی سی با رووفیل های یک سی سی


نحوه تشخیص ژل رووفیل اصلی و تقلبی

موارد بسیاری وجود دارند که جهت تشخیص ژل رووفیل اصل و تقلبی بسیار کارآمد هستند. از جمله این موارد می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد.

 • خارج شدن از پوست

ژل‌هایی که مرغوب نیستند، هر چند مدت یک‌بار، متورم و عفونی شده و در برخی از مواقع سیستم ایمنی بدن، این ژل را به ‌بیرون می‌راند. اگر هزینه آن کم و از برند ناشناخته‌ای استفاده شود، هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت؛ حتی ممکن است که برای پوست عوارض‌ بسیاری نیز به ‌وجود آورد. به همین جهت بهتر است تا از برندهای باکیفیت و معروف استفاده نمایید تا عمل زیبایی نتیجه مطلوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

 • دوام فیلر

 فیلرهایی که اصل نیستند، به این ‌علت که جنس آن‌ها از مواد پلیمری است، در بدن جذب نخواهند شد و دوام بسیار زیادی دارند. در برخی از مواقع نیز مواد قابل جذبی برای بدن هستند؛ اما چون تکنولوژی آن‌ها توسعه نیافته، سریع در بدن تجزیه می‌شوند. دوام بسیار زیاد یا بسیار کم فیلر از خصوصیات فیلرهای تقلبی به‌ حساب می‌آید؛ اما ژل‌هایی که مرغوبیت بالایی دارند، دوام آن‌ها دو سال خواهد بود.

 • اندازه جعبه محصول

یکی دیگر از راههای تشخیص رووفیل اصل یا تقلبی اندازه جعبه است؛ اما پی بردن به این نشانه ممکن است برای شما دشوار باشد. به این دلیل که تفاوت جعبه رووفیل اصل از تقلبی نزدیک 3 میلی‌متر است. این نشانه را در صورتی می‌توان در نظر گرفت که جعبه اصلی در دست پزشکان باشد. ژل رووفیل اصولا در درمانگاهها و کلینیک‌ها تزریق می‌شود، دسترسی به‌ جعبه اصلی امکانپذیر نخواهد بود و شیوه تشخیص اصل یا تقلبی بودن رووفیل را دشوار خواهد کرد.

براساس توضیحات ارائه شده اگر قصد دارید تا از اصل بودن ژل رووفیل اطمینان یابید باید به ‌جعبه آن دسترسی داشته باشید. از آن جهت که خرید این ژل ممکن است برای شما دشوار باشد، باید برای تزریق رووفیل به ‌کلینیک‌های قابل اعتماد مراجعه نمایید.

 • براق بودن

یکی دیگر از نشانه‌های تشخیص رووفیل اصل یا تقلبی، بسته‌بندی براق است. بسته‌بندی ژل رووفیل اصل براق بوده و اگر آن را زیر نور آفتاب قرار دهید رنگ بنفشی را در آن مشاهده خواهید کرد؛ اما برای پی بردن به این مسئله باید جعبه را زیر نور مستقیم آفتاب بگذارید. همچنین بسته‌بندی رووفیل اصل سلفون براقی نیز دارد.

به ‌یاری این نشانه می‌توانید از اصل یا تقلبی بودن این کالا اطمینان حاصل نمایید. بسته‌بندی‌های رووفیل تقلبی براق نیستند و لایه UV روی آن بسته‌بندی مشاهده می‌شود‌.


کیفیت ژل رووفیل اصلی و تقلبی

از نظر کیفیت اگر بخواهیم یک فیلر را بررسی کنیم باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال غلظت یک ژل روی فرم دهی و ماندگاری آن ممکن است موثر باشد. در ادامه به نکات بیشتری که تفاوت کیفیت رووفیل Revofil اصلی و تقلبی را مشخص میکند، میپردازیم:

 • بعضی از فیلرهای تقلبی بیش از حد رقیق هستند. به قول خودمان مثل آب می مانند. بنابراین قطعا در بهترین حالت اگر عوارضی نداشته باشند، بی تاثیر خواهند بود. در حالی که ژل اصلی رووفیل، بر اساس ناحیه تزریق و نوع آن، از غلظت مشخصی برخوردار است.
 • کیفیت بسته بندی ژل رووفیل اصلی کاملا مشخص است. اکثر ژل های تقلبی از بسته بندی ضعیفی برخوردار هستند.
 • ژل رووفیل تقلبی ممکن است شفاف نباشد. یعنی وقتی درون سرنگ را نگاه کنید کمی کدر به نظر برسد. در حالی که تمام ژل های اصلی کاملا شفاف هستند و این به آن معناست که ژل از کیفیت بالایی برخوردار است.
 • ژل رووفیل اصلی قطعا از نظر ماندگاری و تاثیرگزاری کیفیت بالاتری دارد و این موضوع از هیچ کس پنهان نیست.

روش های تشخیص رووفیل اصلی تک سی سی

برای آنکه بتوانید رووفیل اصلی را از ژل رووفیل تقلبی بشناسید چند راهکار را به شما پیشنهاد می کنیم. البته که بهترین راهکار و مطمئن ترین راه، تشخیص پزشک است. پزشک متخصص میتواند همیشه خیال شما را از محصول اصلی راحت کند، اما اگر خودتان میخواهید خرید ژل رووفیل انجام دهید، ما اینجا چند مورد از روش های تشخیص رووفیل اصلی را برایتان نام میبریم:

 • رووفیل اصلی بارکد دارد. سریال نامبر روی بسته بندی کاملا مشخص است.
 • رووفیل اصلی لیبل وزارت بهداشت دارد که روی جعبه هست.
 • محصول تقلبی، تاریخ تولید و تاریخ انقضایش ممکن است بر روی جعبه بیرونی با روی بسته بندی داخلی ( بسته بندی خود سرنگ ) ، همخوانی نداشته باشد.
 • کیفیت بسته بندی محصول تقلبی بسیار پایین است.

خصوصیات ژل رووفیل اصلی 10 سی سی

اولین نکته در هنگام خرید ژل رووفیل اصل و پی بردن به اصل یا تقلبی بودن آن، توجه به رنگ بسته‌بندی محتوای ژل رووفیل است.

 • ژل اصل آبی کم رنگ بوده؛ اما نوع تقلبی آن آبی پر رنگ است.
 • برچسب تاریخ این کالا در بخش راست درون یک کادر کوچک قراردارد.
 • رنگ درون کادر تاریخ برای رووفیل اصل سفید بوده؛ اما در ژل تقلبی این برچسب به رنگ نقره‌ای نشان داده می‌شود.
 • اما در نظر داشته باشید که در برخی از مواقع در حالت تقلبی نیز سفید رنگ است.
 • نوشته های درج شده روی این دو بسته‌بندی به طور کلی با یکدیگر فرق دارند و به تشخیص این مورد کمک خواهد کرد.
 • تمامی نشانه هایی که در پایین بسته‌بندی جعبه نشان داده شده‌اند در حالت اصل و تقلبی با یکدیگر متفاوت هستند.
 • دور نماد دما در رووفیل اصلی دایره‌ای رسم نشده، در صورتی که در حالت تقلبی این مورد به چشم می‌خورد.
 • نماد AD روی بسته‌بندی‌های تقلبی ژل رووفیل نشان می دهند که این ژل ها تقلبی هستند.

خصوصیات ژل رووفیل اصلی 10 سی سی


میزان ماندگاری فیلر رووفیل اصلی

با اطمینان باید گفت همیشه محصول اصلی ماندگاری بیشتری نسبت به محصول درجه 2 و یا تقلبی خواهد داشت. تفاوت زمان ماندگاری میتواند کم یا زیاد باشدو مثلا ممکن است یک ژل تقلبی رووفیل 3 ماه ماندگاری داشته باشد یا حتی این امکان وجود دارد یک محصول درجه 2 کمتر از یک ماه بر روی پوست بماند.

باید در نظر داشت که محصولات تقلبی تفاوت های زیادی دارند. به این معنا که از یک محصول ممکن است که های کپی های زیادی در بازار وجود داشته باشد و همین امر باعث میشود که ماندگاری های متفاوتی هم داشته باشند.


اگر ژل رووفیل تقلبی بود چه اقداماتی را انجام دهیم؟

اگر ژلی که تهیه کرده‌اید تقلبی بوده، از مصرف آن اجتناب ورزید؛ به این دلیل که ممکن است عوارض بسیاری را برای پوست شما ایجاد کند. در واقع این عوارض به‌صورت نداشتن تقارن در قسمتهای تزریق ژل نمایان می‌شوند. همچنین واکنش‌های آلرژیک ایجاد خواهند شد؛ زیرا ممکن است سیستم دفاعی بدن را یک نوع عامل خارجی تلقی کند و به بافت خدشه وارد نماید.

توجه داشته باشید که اگر ژل رووفیل تقلبی بوده و از تاریخ مصرف آن گذشته باشد، این موضوع بسیار زیان‌آور خواهد بود و سبب بروز عفونت و ایجاد زخم می‌گردد. همچنین اگر این ژل تقلبی باشد در نواحی تزریق ژل، رنگ پوست تغییر می‌کند‌.

یکی دیگر از عوارض استفاده از ژل رووفیل تقلبی و بی‌کیفیت بروز سردردهای میگرنی است. در نتیجه می‌بایست پیش از استفاده، رووفیل اصل را از تقلبی آن تشخیص دهید.


سوالات متداول در مورد رووفیل

سوال اول | ژل رووفیل اصل ساخت کجاست؟

ژل رووفیل یک فیلر در دو حالت تک فاز و دو فاز در غلظت بالا و اولین ژل تزریقی با پپتید های بیومیمیک است که به سبب خاصیت قابل ارتجاعی آن، باعث سفتی، صاف شدن و پر شدن بافت پوست می شود. رووفیل اصل در کشور کره جنوبی در 3 مدل مختلف Plus، Fineو Ultra تولید و عرضه شده است. این فیلر حاوی مواد تشکیل دهنده ایمن بوده و عارضه ای جدی و نگران کننده ای ایجاد نخواهد کرد.

سوال دوم | چرا باید رووفیل را انتخاب کنم؟

اگر می خواهید زیباتر و جوانتر به نظر برسید، اما نمی خواهید متحمل فشار جراحی شوید، رووفیل برای شما می تواند مناسب باشد. ماده ای ایمن با ترکیبات طبیعی موجود در بدن ما که صرفاً در خارج از بدن ترکیب شده است. تحقیقات ما نشان می دهد که تعداد زیادی از مردم دوست دارند زیبایی خود را به روش طبیعی و غیر دائمی بازگردانند.

آنها همچنین نگران جای زخم یا سایر عواقب احتمالی هستند. رووفیل به این نگرانی ها پاسخ می دهد. تزریق رووفیل بدون عارضه بوده و حداقل زمان دوری از کار و فعالیت های روزانه از نتایج آن است.

سوال سوم | آیا بی خطر است و آیا بعد از تزریق عوارض جانبی دارد؟

ایمنی رووفیل بر اساس استانداردهای تجهیزات پزشکی کاملاً ارزیابی شده و از نظر بالینی اثبات شده است. در آزمایش غیر آزمایشگاهی ما، به صد و هفتاد بیمار رووفیل اولترا (56)، رووفیل پلاس (86)، رووفیل فاین (30) و آکواشاین و آکواشاینBR تزریق شد و از نظر بالینی نیز براساس استانداردهای مناسب برای کسانی که 20 تا 56 ساله بودند، آزمایش شد.(به نقل از سایت کمپانی)

همه بیماران پس از تزریق راضی بودند و هیچ گونه واکنش آلرژیکی نداشتند. هیچ گونه عارضه جانبی از رووفیل گزارش نشده است، تنها مسئله ممکن است مربوط به روش تزریق یا شرایط درمان باشد، ممکن است به محض تزریق قرمزی یا اندکی تورم داشته باشید اما در طی یک روز از بین می رود. این واکنش می تواند به میزان حساسیت هر پوست بستگی داشته باشد.

سوال چهارم | مزایای رووفیل چیست؟

 1.  ماندگاری طولانی مدت بی نظیر: حداقل 12~10 ماه.
 2. اثرات خارق العاده بر کلاژن سازی و سفت شدن پوست توسط پپتیدهای بیومیمتیک موجود در فیلر پوستی
 3. محصولی ایمن و با کیفیت بالا

سوال پنجم | آیا می توان از درمان لیزر یا فرکانس رادیویی قبل یا بعد از درمان رووفیل استفاده کرد؟

مشکلی ندارد، برای آرامسازی بافت خوب است.

سوال ششم | بعد از درمان رووفیل چه مدت طول می کشد تا بتوانم به فعالیت های عادی خود بازگردم؟

تقریباً بلافاصله پس از تزریق. ماساژ با کیسه یخ خنک کننده می تواند به کاهش قرمزی و تورم کمک کند.

سوال هفتم | فرایند درمان چقدرطول می کشد؟

روند درمان بسته به ناحیه تحت درمان و مقدار ژل تزریق شده حدود 90-30 دقیقه طول می کشد. نتیجه بلافاصله قابل رؤیت است.

سوال هشتم | چرا رووفیل موثرتر از سایر رقبا است؟

داده های تست آزمایشگاهی رووفیل در مقایسه با رقبا در بازار نشان داد که کلاژن و هیالورونیک اسید کمتر تحت تأثیر تخریب آنزیمی قرار گرفتند. رووفیل به آرامی تجزیه شده و تأثیر آن بیشتر طول می کشد (ماندگارتر است).

سوال نهم | تأثیرات مثبتی که بیماران می توانند انتظار داشته باشند چیست؟

رووفیل با روشی سریع و با درد کم اصلاحات زیبایی را در صورت و بدن شما ایجاد می کند. اسید هیالورونیک و پپتیدهای بیومیمتیک، حجم دهی طولانی مدت و اثر لیفت را حفظ می کنند.

سوال دهم | رووفیل چگونه عمل می کند؟

ژل HA همراه با پپتیدهای بیومیمتیک باعث می شود که تزریق صورت بیش از رقبا دوام داشته باشد و باعث تقویت کلاژن سازی و اثرات ضد چروک و سفتی پوست می شود.

جدیدترین مطالب جلبک

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات

هیر فیلر مزولایک Hair Filler Pro

قیمت اصلی 1,300,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,130,000 تومان است.

هیر فیلر مو هیرنا HAIRNA

قیمت اصلی 3,800,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,200,000 تومان است.

کویتیشن لاغری خانگی 6 کاره Cavitation

قیمت اصلی 4,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,900,000 تومان است.

هیر فیلر سوفیدرم Hair Filler Sofiderm

قیمت اصلی 1,800,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,590,000 تومان است.

ژل ژوویدرم اولترا 4 Juvederm اصل

قیمت اصلی 11,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 9,950,000 تومان است.

سانتریفیوژ پی آر پی 8 شاخه سهند (یونیورسال)

قیمت اصلی 16,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 15,500,000 تومان است.
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
حساب کاربری من