دکتر وینیک، جلبک شده

محصولاتش، ارزون شده

تخفیفات شگفت انگیز جلبک

0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه
0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه
تخفیف‌ها و پیشنهادهای جلبک​

فرم مشاوره رایگان

جهت در خواست مشاوره رایگان در زمینه انتخاب بهترین محصول برای مو یا پوست خود فرم زیر را تکمیل نمایید.

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

  پرفروش‌ترین کالاهای جلبک

  نظرات مشتریان

  مشتریان درباره ما چه می گویند

  مهاجرت از دکتر وینیک به جلبک

  ما به دنبال یافتن راه‌های نوآورانه و خلاقانه‌ای بودیم و هستیم تا بتوانیم به مشتریانمان تجربه‌ای بی‌نظیر و متمایز ارائه دهیم.  هدفمان این است که به عنوان یکی از رهبران این صنعت با به‌روزرسانی‌های نوآورانه و بهبودهای مستمر، فعالیت در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی را  هر روز بهتر از قبل کنیم. با شور و اشتیاق در دل، در راستای تحول و بهترشدن این حوزه، مهم‌ترین قدم را با تغییر نام و ظاهر سایت فروشگاهی دکتر وینیک انجام داده‌ایم.

  از عمق روحمان، با شور و اشتیاق، این سفر را آغاز کرده‌ایم. اعتقاد داریم که هر فرد از لحظه‌ای که با محصولات ما در ارتباط قرار می‌گیرد، به یک تجربه ویژه دست خواهد یافت و این برای ما امری احساسی و باعث غرور است.  

  با تمام وجودمان به این تلاش ارزشمند ادامه می‌دهیم و در دنیایی از تغییرات رنگارنگ و زیبا، به لحظه‌ای که هر فرد می‌تواند به زیبایی درونی و بیرونی خود ایمان بیشتری داشته باشد، نزدیکتر می‌شویم.

  فروشگاه اینترنتی دکتر وینیک
  فروشگاه اینترنتی جلبک

  جلبک، نام جدید سایت فروشگاهی دکتر وینیک، نامی که نمادی از ارزش‌ها و اهداف برجسته فروشگاه آنلاین دکتر وینیک است. جلبک به عنوان یادآوری‌ای زنده برای برقراری توازن در اقیانوس محصولات آرایشی و بهداشتی دکتر وینیک است. همچون جلبک‌هایی که در اعماق آب زندگی و توازن در اکوسیستم را حفظ می‌کنند، جلبک ما نیز با نام جدید خود، همچنان بر هدف اصلی دکتر وینیک تاکید می‌کند. این نام، نمادی است از تلاش‌هایمان برای ایجاد محیطی متعادل و ایجاد یک جامعه امن و آرام در زمینه خرید محصولات آرایشی و بهداشتی.

  جلبک، با برقراری توازن در اقیانوسی از محصولات درجه یک و معتبر، همچنان به شما یادآوری می‌کند که در سفر به سوی زیبایی و سلامت، دکتر وینیک همواره در کنار شما حضور دارد.

  با جلبک همراه باشید و در هر قدمی که می‌گذارید، به یاد داشته باشید که ما همواره به دنبال بهترین و معتبرترین محصولات برای شما هستیم. جامعه‌ای که با همدلی و توازن در دستاوردها، به رشد و بهبود مستمر خود می‌پردازد.

  با بزرگداشت این لحظه مهم و برای آغاز پرقدرت مسیر جلبک در 10 روز ابتدایی راه‌اندازی، جشنواره فروش ویژه با ارسال رایگان را آغاز کرده‌ایم.

  در این جشنواره، ما به عنوان یک جامعه همراه با جلبک، از این فرصت برای پیشروی به سمت هدفمان بهره‌برداری می‌کنیم. با همدلی و همزبانی، ما شروعی پرانرژی و توانمند را تجربه خواهیم کرد.

  این جشنواره، نمادی است از همدلی و توازنی که بین ما و شما، مشتریان عزیز، برقرار شده است. با ارائه فروش ویژه و ارسال رایگان، ما می‌خواهیم شما را به همراه جلبک در این سفر خرید شگفت‌انگیز همراهی کنیم. با اعتماد و اطمینان، ما محصولات برتر و معتبری را برای شما فراهم می‌کنیم و همراهی شما را در این راهی که به رویای زیبایی و سلامت بیشتر شما می‌انجامد، قدردانی می‌کنیم.

  بیایید در این 10 روز شگفت‌انگیز، به همراه جلبک، همدلی و همزبانی را تجربه کنیم. این جشنواره، شروعی است برای همراهی و همگامی، وقتی که تمام تلاش‌های ما در راستای بهترین خدمات و محصولات برای شما تلفیق می‌شود.

  با جلبک همراه شوید و به تجربه‌ای پرانرژی و مفرح در دنیای زیبایی و سلامتی دست یابید. در این 10 روز، به آرامش توازن و بهترین تجربه خرید برای شما عزیزان پاسخ می‌دهیم.

  جلبک در کنار شما، با پشتوانه‌ی اعتماد شما، به جلو پیش می‌رود. با ما در این سفر پرقدرت به سوی بهترین لحظات زیبایی و سلامتی همراه شوید.