جدیدترین روش لاغری با دستگاه و جدیدترین دستگاه لاغری 2023

جدیدترین روش لاغری با دستگاه و جدیدترین دستگاه لاغری 2023

اکثر افراد با وجود ورزش و رژیم‌های لاغری نیز نمی‌توانند چربی‌های سرسخت ناحیه شکم و پهلو و ران‌ها را رفع کنند. در چنین وضعیتی استفاده از روش‌های جراحی تهاجمی همچون ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک و … نیز به دلیل عوارض خطرناکی که به دنبال دارند، اصلا توصیه نمی‌شود.بهترین روش لاغری سریع برای چنین زیباجویانی، استفاده از دستگاه‌های لاغری موضعی است. در این مقاله به معرفی جدیدترین روش لاغری با دستگاه و جدیدترین دستگاه لاغری 2023 ، بهترین روش لاغری و کاهش وزن سریع با دستگاه های لاغری می پردازیم.


بهترین روش لاغری ؛ لاغری و کاهش وزن سریع با دستگاه

راهکارها و شیوه‌ های جدیدی امروزه توانسته‌اند جایگزین روش ‌های قدیمی می‌شوند. این دسته از راهکارها تناسب اندام برای افراد را به ‌همراه دارد.

این نکته مهم است که تا چند دهه گذشته به ذهن هیچ بشری نرسیده بود که از طریق شیوه‌ های پزشکی امروزه بتوان تناسب اندام و لاغری را برای افراد فراهم کرد تا بتوانند از کاهش وزن خود لذت ببرند و در از بین بردن بیماری‌های مختلف، تلاش کند.

به‌ غیر از این‌که راهکارهای سنتی و کلاسیک که به ‌صورت معمول پیشنهاد می‌شود و مانند رژیم‌های غذایی و ورزش، افراد تصور نمی‌گردند که بتوانند به کاهش وزن برسند و تناسب اندام خود را داشته باشند.

البته این نکته مهم به شمار می‌آید که بهترین روش برای لاغری عمل‌های مرتبط با معده شناخته شده‌اند و از این طریق کاهش وزن می‌تواند برای افراد اتفاق بیفتد. حال به ‌غیر از این موارد دستگاه ‌هایی برای لاغری وجود دارد که در ادامه در تلاشیم به جدیدترین دستگاه لاغری اشاره کنیم.


لاغری موضعی ؛ جدیدترین روش لاغری

برای ‌اینکه بخواهیم اطلاعات بهتری از لاغری موضعی داشته‌ باشیم، باید بگوییم راهکارهای درمانی که با عنوان‌های کم تهاجمی و غیرتهاجمی شناخته می‌شوند و می‌ توانند در برطرف نمودن سلول‌ های چربی در مناطق مختلف بدن عملکرد داشته باشند، با عنوان لاغری موضعی شناخته می ‌شوند. از طریق روش درمانی دستگاه‌ های متعدد می‌توان درمان چربی‌ ها و لاغری موضعی را صورت داد.

لاغری موضعی چیست؟

استفاده از این دستگاه‌ها می‌تواند به‌ صورت تدریجی و بدون نیاز داشتن به جراحی اتفاق بیفتد و بدون این‌که فرد دوره استراحت و نقاهت را پشت سر بگذارد، از طریق لاغری موضعی می‌تواند کاهش وزن را به ارمغان بیاورد.

حال انتخاب ‌های متعددی برای جدیدترین دستگاه لاغری وجود دارد که در ادامه این مقاله بررسی و ارزیابی بر روی انواع دستگاه لاغری که بهترین روش لاغری هستند؛ خواهیم داشت.


جدیدترین دستگاه لاغری 2023

 • دستگاه لاغری کرایولیپولیز
 • دستگاه لاغری موضعی رادیو فرکانسی (RF)
 • لاغری موضعی با لیپوساکشن
 • لاغری موضعی از طریق مزوتراپی
 • دستگاه لاغری موضعی به واسطه کویتیشن
 • لاغری موضعی از طریق لیپوماتیک
 • لاغری موضعی توسط اندرمولوژی یا LPG
 • لاغری با دستگاه موضعی شاک ویو
 • دستگاه لاغری موضعی پرسوتراپی
 • هایفولیپولیز یا لیپوسونیک
 • دستگاه لاغری موضعی پاورشیپ

جدیدترین دستگاه لاغری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در دنیای امروز، لاغری یکی از مهمترین و پر طرفدارترین روش‌های بهداشتی است. به همین دلیل، شرکت‌های معروف علمی و پزشکی همچون شرکت دکتر وینیک به‌دنبال ارائه دستگاه‌های لاغری مؤثر‌تر و حرفه‌ای‌تر هستند. ویژگی‌هایی که باید یک دستگاه لاغری داشته باشد، شامل موارد زیر است:

 1. لیزر روشن با موج کوتاه

دستگاه های لاغری با موج کوتاه و با ترکیب فناوری لیزر و همچنین، تکنولوژی سرمایشی، چربی هایی را که سخت به نظر می‌رسند را به راحتی حذف می‌کند. این نوع دستگاه ها جزو اصلی ترین ویژگی جدیدترین روش لاغری با دستگاه می باشد.

 1. سیستم سرمایشی

دستگاه های جدید لاغری دارای یک سیستم سرمایشی هستند که چربی های مورد نظر را جمع می‌کنند و هنگامی که به درجه خنکی لازم رسیدند، این چربی را به طور موثری از بین می‌برند.

 1. کارایی فوق العاده

این دستگاه ها قادر هستند برای مصرف کنندگان، حداقل 24 درصد چربی بیشتر از محل مورد نظر را از بین ببرند.

 1. ایده‌آل برای مناطق مختلف

برای مناطق مختلف بدن، مانند شکم، پهلوها، سینه و بازوها، ایده‌آل است.

 1. کوتاه بودن زمان

حذف چربی با استفاده از جدیدترین دستگاه های لاغری، پس از 25 دقیقه به پایان می‌رسد  و باعث می‌شود کاربران بتوانند با آرامش و بدون هیجانات زندگی خود را ادامه دهند.

 1. بدون استفاده از سوزن

در مقایسه با دیگر روش‌های لاغری مانند لیپوساکشن،  دستگاه های جدید لاغری نیاز به استفاده از سوزن‌های بزرگ ندارند.

 1. قابل حمل

این دستگاه ها به راحتی قابل حمل است و به دلیل وزن کم، به راحتی از نقطه ای  به نقطه دیگر جابجا می‌شوند.


مزایای استفاده از جدیدترین دستگاه لاغری 2023

استفاده از دستگاه های لاغری مزایای بسیار زیادی دارد که برخی از مهمترین آن ها عبارتند از:
 • کاهش چربی
 • کاهش سایز
 • افزایش تراکم پوست
 • تغییر شکل بدن
 • کاهش احتباس آب
 • لیفت صورت
 • لیفت سینه

مقایسه و انواع جدیدترین دستگاه لاغری 2023

دستگاه‌ های لاغری، به عنوان راهکاری برای کاهش وزن، در حال حاضر بسیار محبوب شده‌اند. با رشد فناوری و پیشرفت در علم تغذیه و ورزش، دستگاه ‌های لاغری تغییراتی کرده‌اند. توسعه دستگاه‌هایی که به صورت دقیق و راحت، باعث کاهش وزن شوند، به گسترش این بازار کمک بسیار زیادی کرده است. در ادامه به برخی از انواع جدیدترین دستگاه‌ لاغری 2023 می‌پردازیم:

 • سیستم‌های سونا واقعی

این دستگاه‌ها به صورت پرتابل هستند و با استفاده از یک تکه پارچه، گرما و رطوبت بالا را در هر محلی از بدن شما ایجاد می‌کنند. این سیستم‌ ها به شما کمک می‌کنند تا از طریق تعریق، وزن خود را کاهش دهید و همچنین باعث بهبود درخشش پوست می‌شوند.

 • دستگاه‌های تمرینی بر پایه اوزون‌ درمانی

دستگاه‌ هایی که به عنوان یک دستگاه زیر نظر پزشکی عرضه می‌شوند، با استفاده از پرتوهای اوزون به تمرین کننده کمک می‌کنند تا به صورت جهشی، وزن خود را کاهش دهد. این دستگاه‌ ها به شما کمک می‌کنند تا متابولیسم خود را افزایش دهید.

 • لیزرهای سبز و آبی بهبود شکل بدن

این سیستم‌ های جدید، با استفاده از نور لیزر سبز و آبی محو شده‌اند، که به عنوان روش غیر تهاجمی، راحت، سریع و مؤثر به شما کمک می‌کند تا به شکل و سلامت بدن خود برسید.

 • ویبره‌های بدن

این دستگاه‌ ها، با ارسال ارتعاشات قوی به بدن شما، به کاهش چربی و رفع چین و چروک غیردرمانی کمک می‌کنند. این دستگاه ‌ها به شما این امکان را می دهند تا به عضلات خود فشار دهید و وزن خود را کنترل کنید. این مورد چند سالی است که به عنوان بهترین روش لاغری تبلیغ می شود.

 • دستگاه‌های تمرینی الکترونیکی

این دستگاه ‌ها با استفاده از تکنولوژی الکترونیکی به کاهش وزن شما کمک می کنند.


جدیدترین دستگاه لاغری اولتراسونیک کویتیشن

دستگاه لاغری اولتراسونیک کویتیشن، یکی از دستگاه های لاغری پیشرفته و موثر است که با استفاده از فناوری اولتراسونیک، اثرات بسیاری بر روی سلول های چربی داخلی بدن دارد.

دستگاه لاغری اولتراسونیک کویتیشن، با استفاده از امواج صوتی فراصوت، به سلول های چربی در داخل بدن نفوذ می کند و باعث تخریب آن ها می شود. به منظور استفاده، این دستگاه باید بر روی ناحیه مورد نظر قرار گیرد تا امواج صوتی فراصوت در درون بدن عمل کنند و باعث تخریب سلول های چربی شوند.

جدیدترین دستگاه لاغری اولتراسونیک کویتیشن

همچنین، امواج فراصوتی موجود در دستگاه لاغری اولتراسونیک کویتیشن، عملکرد مقاومت پوست را نیز تحریک می کنند و باعث تحریک رگ های خونی در پوست می شوند؛ به همین دلیل این دستگاه به عنوان یکی از بهترین ابزارهای تناسب اندام و لاغری شناخته شده است.

تأثیرات دستگاه لاغری اولتراسونیک کویتیشن، بر روی بدن افراد، به شدت متفاوت است. برای افرادی که اضافه وزن دارند و پوستشان بی تغییر است، این دستگاه می تواند بسیار موثر باشد، به عبارت دیگر در دوران چاقی یا اضافه وزن، ناحیه های بدنی مانند شکم و بازو به سرعت بزرگ می شوند و پس از عبور از دوران چاقی، باقی می مانند. در چنین شرایط، دستگاه لاغری اولتراسونیک کویتیشن می تواند به بسیاری از افراد کمک کند تا بدنی بدون چربی داشته باشند.

دستگاه لاغری اولتراسونیک کویتیشن، روشی غیر تهاجمی برای لاغری بدنی است که هیچ گونه اثر جانبی ندارد و تحریک ضعیفی روی سطح پوست دارد. همچنین، این دستگاه برای استفاده در مناطقی مانند شکم، ناحیه پهلو، بازو و ران به کار می رود و نیازی به هیچ گونه عمل جراحی یا تزریقی نیست.


انواع دستگاه های کویتشن دکتر وینیک

 • دستگاه لاغری آر اف کویتیشن ۶ کاره با پد لیپولیز

دستگاه لاغری آر اف کویتیشن ۶ کاره با پد لیپولیز | RF Covitation ، یک دستگاه کلینیکی غیر تهاجمی و بدون درد برای جوانسازی و لاغری است که از انرژی کم، فرکانس بالا، ایمن و موثر استفاده می کند. این دستگاه دارای ۴ تکنولوژی لیپولیز، آر اف تریپولار، آر اف کویتیشن و آر اف وکیوم  برای نواحی مختلف بدن می باشد. دستگاه آر اف لاغری دارای ۵ پروب جدا و ۸ پد لیزر می باشد که هر کدام کاربرد های مخصوص به خود را دارند. برای خرید دستگاه آر اف کویتیشن لاغری می توانید از  دکتر وینیک  همین حالا این محصول را سفارش دهید.

 • دستگاه لاغری آر اف کویتیشن ۵ کاره بدون پد لیپولیز

دستگاه لاغری آر اف کویتیشن ۵ کاره بدون پد لیپولیز، یک دستگاه کلینیکی غیرتهاجمی و بدون درد برای جوانسازی و درمان است که از انرژی کم، فرکانس بالا، ایمن و موثر استفاده می کند. این دستگاه دارای ۴ تکنولوژی لیپو لیزر، آر اف تریپولار، آر اف کویتیشن و آر اف وکیوم (خلا) برای نواحی مختلف بدن می باشد. دستگاه آر اف لاغری دارای ۵ پروب جدا می باشد که هر کدام کاربرد های مخصوص به خود را دارند. بدیهی است که خرید معرفی دستگاه آراف کویتیشن پنج کاره مناسب، با کیفیت عملکرد بالا، در کاهش ریسک و عوارض جوانسازی و ترمیم پوست بسیار تاثیر گذار است. دکتر وینیک این محصول را به شما پیشنهاد می کند.

 • دستگاه لاغری کویتیشن خانگی ۳ کاره

دستگاه لاغری کویتیشن خانگی سه کاره می تواند پوست را بوسیله فناوری اولتراسونیک زیبا سازد. کویتیشن 3 کاره یک درمان حرارتی با مادون قرمز برای جوانسازی پوست می باشد در حالی که درمان حرارتی با مادون قرمز می تواند به جوانسازی پوست کمک کند. همچنین، خدمات موزون سازی و لاغری بدن با EMS که انجام آنها در سالن های زیبایی و مراقبت از پوست نسبتا پرهزینه است می‌توانند بوسیله این محصول جادویی انجام شوند. دکتر وینیک این محصول را برای لاغری شما پیشنهاد می کند.


بخش های مناسب برای استفاده از دستگاه لاغری کویتیشن

 • پهلوها
 • شکم
 • باسن
 • بالای بازو
 • سینه مرد
 • زانوهای داخلی

مزایای استفاده از دستگاه کویتیشن

دستگاه لاغری کویتیشن به عنوان یکی از جدیدترین روش لاغری با دستگاه دارای مزایای زیر می‌باشد:

 • استفاده از این دستگاه می ‌تواند نتیجه ‌های ماندگار و دائمی را به دنبال داشته باشد.
 • استفاده از این راهکار مطمئن می‌باشد و بدون هیچ‌گونه عوارضی می‌تواند در از بین بردن سلول‌ های چربی موفق باشد.
 • این تکنیک دارای قدرت بسیار بالایی می‌باشد که در هر جلسه کاهش چشمگیری از سایز برای افراد اتفاق خواهد افتاد.
 • این روش بدون هیچ‌گونه دردی برای بیمار صورت می‌گیرد.
 • استفاده از این روش برای چاقی ‌های موضعی اثربخش است و در کاهش وزن مؤثر نیست.

کویتیشن ؛ بهترین روش لاغری

وقتیکاهش وزن سریع با دستگاه های لاغری را عنوان می کنیم بی شک کویتیشن جزو اولین الویت ها می باشد. هنگامی‌که دستگاه کویتیشن فراصوت برای اصلاح ظاهر بدن انجام گردد، بسیار اثربخش می‌باشد. اما اگر وزن افراد بسیار بالا باشد که دنبال کاهش وزن هستند، استفاده از این راهکار نمی‌تواند برای آن‌ها نتیجه دلخواه را به‌ دنبال داشته باشد.


تعداد جلسات درمان با کویتیشن

اغلب استفاده از این تکنیک برای ۱ تا ۲ جلسه در هفته پیشنهاد می‌شود. اما با توجه به مواردی همچون سن، جنسیت، مقاومت بافت‌های چربی، ممکن است جلسات بین ۸ تا ۲۰ بیشتر شود. کاهش سایز نیم تا یک‌ونیم سانت برای هر جلسه اتفاق خواهد افتاد.

به ‌غیر از تمامی موارد ذکرشده در رابطه با جدیدترین دستگاه لاغری کویتیشن بهترین روش و متد برای لاغری عمل ‌های مرتبط با معده می‌باشد و پزشکان بر این باورند که استفاده از این راهکارها می‌تواند کاهش وزن بسیاری برای افراد به ‌دنبال داشته باشد. به ‌همین دلیل توصیه می‌کنند که از بهترین روش برای لاغری عمل ‌ها استفاده کنید.


 عوارض جانبی کویتیشن اولتراسونیک

این روش درمانی اگر توسط یک متخصص پوست و زیبایی خوب انجام شود، به دلیل غیرتهاجی بودن هیچ گونه خطری برای فرد ایجاد نخواهد کرد. کویتیشن برای اکثر افراد یک درمان کم خطر محسوب می شود. اما به طور کلی، عوارض جانبی شایع عبارتند از:

 • سرخی نواحی تحت درمان
 •  کبودی
 • سردرد

در برخی موارد که درمان به درستی انجام نشده باشد، توده ها و برجستگی های ناهمواری در پوست به وجود می آید که به دلیل تجزیه غیر یکنواخت چربی است. این مشکل ممکن است با درمان های بعدی رفع شود.


لاغری و کاهش وزن سریع با دستگاه های لاغری

پس ازانجام کویتیشن اولتراسونیک، باید بتوانید بایستید و راه بروید و به زندگی روزانه خود برگردید. درد و کبودی معمولاً کم است. به شما آموزش داده می شود تا جایی که ممکن است بدن را هیدراته و آبرسانی کنید؛ آبرسانی به بدن کمک می کند تا سلول های چربی از طریق سیستم لنفاوی شما دفع شود. اما انتظار نداشته باشید که بلافاصله نتایج را ببینید.

لاغری و کاهش وزن سریع با دستگاه های لاغری

بعد از این متد درمانی، بدن شما ممکن است پف کرده یا متورم شود. طول می کشد تا بدن شما سلول های چربی جدا شده را از بین ببرد و لیز کند. همچنین برای دیدن نتایج قابل مشاهده ممکن است به درمان های مکرر نیاز داشته باشید. بیشتر کاندیدای این روش درمانی نتیجه نهایی خود را طی 6 تا 12 هفته مشاهده می کنند. به طور متوسط​​، درمان برای نتایج قابل مشاهده حداقل به  2 تا 6  جلسه مراجعه نیاز دارد.

نتایج این درمان دائمی است، به شرطی که رژیم غذایی و ورزش مناسبی داشته باشید. اگر سبک زندگی کم تحرکی دارید ، تجمعات چربی ممکن است به مناطقی که تحت درمان قرار گرفته اند بازگردند.


مراقبت های قبل از کویتیشن اولتراسونیک

پیش از انجام درمان چاقی با کویتیشن موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • قبل و بعد از درمان مقدار زیادی آب بنوشند تا بدن بتواند چربی اضافی را به سرعت از بین ببرد و تجزیه نماید.
 • برای نتیجه گیری بهتر، 24 ساعت قبل از جلسه درمانی بهتر است از مواد غذایی استفاده کنید که کربوهیدرات و چربی پایینی دارند.
 • از 2 ساعت پیش از درمان چیزی نخورید و ناشتا باشید.

مراقبت های بعد از کویتیشن اولتراسونیک

برای دریافت بهترین نتیجه از درمان با کویتیشن حتماً باید به توصیه های پزشک خود گوش دهید و تمامی مواردی را که گوشزد می کند انجام دهید. در کلینیک ها، کویتیشن اولتراسونیک بر اساس وضعیت بدن هر فرد انجام می شود و متخصص تغذیه بر اساس وضعیت هر فرد برنامه و رژیم مناسب برای بعد از کویتیشن را ارائه می دهد. رژیم غذایی مناسب به ماندگاری بیشتر نتیجه کویتیشن کمک می کند. مهم ترین مراقبت های بعد از کویتیشن عبارتند از:

 • بعد از جلسه درمانی، به مقدار زیاد آب و مایعات بنوشید تا چربی و سموم راحت تر و سریع تر دفع شوند.
 • مواد غذایی مفید و مغذی را در رژیم غذایی خود قرار دهید.
 • ورزش و تحرک را فراموش نکنید. فعالیت داشتن کمک می کند تا پوست سفت شود و کاهش وزن نیز آسان تر شود.
 • از مصرف غذاهای چرب و سنگین خودداری کنید.
 • از مصرف الکل خودداری کنید؛ الکل مانع از دفع آسان چربی می شود.
 • نواحی تحت درمان را به آرامی ماساژ دهید.
 • تا یک هفته بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید و برنزه کردن و سولاریوم خودداری کنید.

هزینه های لاغری با جدید ترین دستگاه های لاغری

نکته مهمی که برای تعیین هزینه جدیدترین دستگاه های لاغری شناخته‌ شده است این است که عوامل مختلفی بر روی هزینه آن تاثیرگذار هستند.

مواردی همچون تخصص و تجربه پزشک و تعداد جلسات درمانی اثربخشی مهمی بر روی هزینه موجود آن دارند. به ‌غیر از این موارد میزان بافت‌ های چربی که بر روی هر قسمت از بدن وجود دارد، تعیین‌کننده تعداد جلسات و هزینه موجود برای برطرف نمودن چاقی‌ ها از طریق این دستگاه ها می‌باشد.


بهترین کلینیک های لاغری  با دستگاه

درمان های زیبایی و لاغری در صورتی نتیجه موثر خواهند داشت که توسط متخصص ماهر و با دستگاه های به روز انجام شود. فراموش نکنید که مراجعه به غیر متخصص نه تنها به رفع چربی کمک نمی کند بلکه ممکن است آسیب های جدید به بافت های سالم بدن شما نیز وارد کند. برای انتخاب یک کلینیک زیبایی خوب در تهران ویژگی های زیر را در نظر داشته باشید:
 • کلینیک باید پزشکان متخصص و ماهر داشته باشد.
 • مجهز به دستگاه های نوین و تکنولوژی های جدید و به روز باشد.
 • کلینیک باید کاملاً بهداشتی و منظم باشد.
 • برای معاینه بیمار وقت کافی داشته باشند و به انتظارات او به خوبی گوش دهند.

چرا پیشگیری از چاقی موضعی اهمیت دارد؟

پیشگیری از چاقی نقش مهمی در سلامتی دارد. چاقی با لیست طولانی از بیماری های مزمن مرتبط است که درمان بسیاری از آن ها با گذشت زمان دشوارتر می شود. این شرایط عبارتند از:
 • سندرم متابولیک
 • دیابت نوع 2
 • فشار خون بالا
 • تری گلیسیرید بالا و کلسترول “خوب” پایین
 • بیماری قلبی
 • سکته
 • آپنه خواب
 • بیماری کیسه صفرا
 • مسائل مربوط به سلامت جنسی
 • بیماری کبد چرب غیر الکلی
 • آرتروز
 • شرایط سلامت روان

 لاغری سریع با دستگاه


مشاوره لاغری و خرید دستگاه لاغری

ما در این مقاله، به بررسی جدیدترین دستگاه لاغری پرداختیم. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علوم پزشکی، دستگاه های مختلفی در زمینه کاهش وزن و لاغری بوجود امده است که هرکدام از آنها، ویژگی های خاص خود را دارد.

لازم به گفتن است که استفاده از دستگاه های لاغری، در کنار ورزش و رژیم غذایی، می تواند اثرات بسیار زیادی بر روی کاهش وزن و لاغری داشته باشد. بنابراین توصیه می شود که برای لاغری، علاوه بر استفاده از دستگاه های لاغری، از ورزش و رژیم غذایی مناسب هم، بهره ببرید.

جدیدترین دستگاه لاغری 2023 بر روی چربی ها و عضلات بدن تأثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت و منجر به سم زدایی و رسیدن به تناسب اندام می شوند. البته همانطور که گفته شد برای راحت شدن از شر سلولیت های اضافی بدن و سموم، باید حتماً برنامه غذایی مناسب و ورزش را هم در کنار استفاده از دستگاه های لاغری در برنامه روزانه خود قرار دهید تا در طولانی مدت است بتوانید از زیبایی بدن خود لذت ببرید و هرگز به حالت قبلی برنگردید. از اینکه تنهایی مقاله همراه ما بودید از شما صمیمانه قرار دادیم و امیدوارم نکاتی که در این مقاله گفته شد برای شما مفید بوده باشد.


پاسخ به سوالات رایج درباره دستگاه لاغری کویتیشن

سوال اول | آیا دستگاه ایمن و تایید شده است؟

بله! دستگاه های کویتیشن کاملا ایمن و مورد تایید پزشکان است.

سوال دوم | آیا این دستگاه چربی غبغب را کاهش می دهد؟

این دستگاه می تواند انرژی را در نواحی خاصی مانند گلو و غبغب بدون آسیب به ساختارهای مجاور متمرکز کند. بنابراین کاهش و از بین بردن غبغب یکی از کاربردهای دستگاه لاغری و پیکرتراشی نامبرده است به گونه ای که نتایج پس از اتمام پروسه به خوبی قابل مشاهده است.

سوال سوم | لاغری موضعی با این روش نیاز به چند جلسه دارد؟

به طور معمول برای حصول نتایج نیاز به حداقل ۳ جلسه است. فاصله جلسات هر ۳ هفته یکبار است.

سوال چهارم | این روش فقط برای افراد چاق است یا تنها برای افرادی که عمل لاغری انجام داده اند؟

به دلیل اینکه پس از عمل لاغری ممکن است با مشکل افتادگی پوست روبرو شوید این روش برای افرادی که عمل لاغری انجام داده اند مفید است. اما افرادی که چربی موضعی، سلولیت یا افتادگی پوست به هر دلیلی دارند نیز می توانند با این دستگاه درمان شوند.

سوال پنجم | آیا برای شل شدن پوست صورت نیز این دستگاه مناسب است؟

بله! این دستگاه پوست شل شده در اغلب نواحی بدن را سفت می کند. پوست صورت نیز از این قاعده مستثنی نیست.

سوال ششم | آیا درمان با این دستگاه نیاز به بیمارستان و بیهوشی دارد؟

خیر! لاغری موضعی با کمک دستگاه جدید ما به صورت سرپایی و در مطب انجام می شود. هیچ بیهوشی ندارد و نیازی به بستری شدن نیز ندارد.

سوال هفتم | هزینه لاغری موضعی با دستگاه جدید چقدر است؟

به طور بسته به میزان چربی ناحیه ای و یا هدف اصلی از درمان (سلولیت، سفتی پوست یا چربی سوزی) و تعداد جلسات هزینه متفاوت است. هزینه بر اساس ناحیه محاسبه می شود. به عنوان مثال شکم و پهلو ۳ ناحیه در نظر گرفته می شود و بازوها ۱ ناحیه و ران ها هم دو ناحیه.

جدیدترین مطالب جلبک

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین محصولات

ژل فیوریج Fiorage XL

قیمت اصلی 3,950,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,690,000 تومان است.

ژل فیوریج ال Fiorage L

قیمت اصلی 3,950,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,690,000 تومان است.

ژل فیوریج Fiorage S

قیمت اصلی 3,950,000 تومان بود.قیمت فعلی 3,690,000 تومان است.

ژل هایومکس ۴ سی‌سی اکسترا دیپ

قیمت اصلی 2,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,750,000 تومان است.

سیلر دنسپلی Dentsply AH26 اورجینال

قیمت اصلی 5,200,000 تومان بود.قیمت فعلی 4,500,000 تومان است.

دستگاه لیزر پیکوشور حذف تتو گرید A

قیمت اصلی 140,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 129,000,000 تومان است.
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
حساب کاربری من