رویه بازگردانی کالا

پیش از آنکه کالایی به انبار فروشگاه جلبک وارد شود، کیفیت و سلامت آن به‌طور کامل ارزیابی می‌شود تا محصولی که به‌ دست شما می‌رسد، در بهترین کیفیت و حالت خود باشد. با این حال، گاهی پیش می‌آید که کالایی که به دست شما رسیده دوباره به فروشگاه جلبک بازگشت بخورد. رویه‌های بازگشت کالا در فروشگاه جلبک در چند دسته کلی تقسیم‌بندی می‌شود:

  • شما از خرید کالا پشیمان شده‌اید: در این حالت، به‌محض اینکه سفارش به دست شما رسید با فروشگاه جلبک با شماره 44027912-021 تماس بگیرید. همکاران ما در این بخش شما را برای بازگشت کالا و عودت مبلغ پرداخت‌شده راهنمایی خواهند کرد. لازم به ذکر است، در این حالت، جعبه کالا نباید باز شود، چراکه در این صورت امکان بازگشت کالا وجود ندارد.
  • سفارش شما پس از استفاده دچار نقص فنی شود: اگر پس از استفاده از محصول خود، متوجه نقص فنی در آن شدید با شماره تلفن 44027912-021 تماس بگیرید. در این صورت، دو حالت اتفاق خواهد افتاد:
  • محصول شما گارانتی شرکتی دارد: ابتدا همکاران ما تلاش می‌کنند به‌صورت تلفنی مشکل شما را حل کنند. اگر مشکل قابل حل نبود، شما را برای مراجعه به شرکت گارانتی‌کننده راهنمایی می‌کنند. لازم به ذکر است، همکاران ما در تمامی این مراحل راهنمای شما خواهند بود.
  • محصول شما فقط گارانتی هفت‌روزه فروشگاه جلبک را دارد: در این حالت، همکاران ما ابتدا تلاش می‌کنند مشکل شما را به‌صورت تلفنی حل کنند. اگر مشکل قابل حل نبود، شما کالا را برای ما ارسال کرده و کارشناسان فنی ما مشکل را بررسی کرده و در نهایت جهت اعلام نتیجه با شما تماس می‌گیرند.
  • اگر کالا بدون هیچ دلیلی و به اصرار خریدار بازگردانده شود؛ به علت تراکنش و مالیات شرکت 9 الی 35 درصد از مبلغ فاکتور نهایی آن هم زمانی که جنس مرجوعی از لحاظ فیزیکی سالم و محصولات مصرفی باز نشود، کسر می شود.

چند نکته:

  • گاهی پیش می‌آید که به‌ نظرتان کالای خریداری‌شده نقص فنی دارد یا عملکرد آن با چیزی که انتظار دارید یکسان نیست. در این صورت، کافی است با ما (44027912-021) تماس بگیرد. همکاران ما کاملا شما را راهنمایی خواهند کرد. در اکثر موارد، مشکل شما با راهنمایی همکاران ما به‌صورت تلفنی حل می‌شود.
  • گاهی درباره خرید یک کالا مطمئن نیستید یا از بین چند گزینه نمی‌توانید انتخاب کنید. تیم پشتیبانی فروشگاه جلبک در تمامی ساعات روز آماده است تا شما را در زمینه‌های مختلف راهنمایی کند. برای ما مهم نیست که کالای مورد نظرتان را از کجا خریداری می‌کنید، هدف ما این است که شما بهترین انتخاب را داشته باشید.